Konkursa rezultāti 10.04.2015. Rīgas 96. vidusskolā

Konkurss "IT Ceļš" notika 10.04.2014. Rīgas 96. vidusskolā, kurā piedalījās 37 dalībnieki (bija saņemti 48 pieteikumi).

Pēc balsošanas rezultātiem skatītāju simpātiju ieguva Rīgas Daugavgrīvas vidusskolas komanda: Vladislavs Krots, Maksims Rudakovs, Aleksandrs Kobuzovs.

Balsošanas laikā, konkursa I. daļā darbus apskatījās 450 cilvēki.

Programmēšana

Nr. Vārds Uzvārds Izglītības iestāde Klase Diploms
1. Nestors Starostins Rīgas 96. vidusskola 4 1. vieta
2. Dmitrijs Gorbenko Rīgas 96. vidusskola 8 1. vieta
3. Anastasija Grekova Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 5 2. vieta
4. Iļja Sitnovs Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 5 2. vieta
5. Andrejs Samoilovs Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 5 2. vieta
6. Maksims Švints Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 5 2. vieta
7. Kirils Trasko Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 5 2. vieta
8. Anastasija Ševčenko Rīgas 96. vidusskola 5 3. vieta
9. Daniels Novikovs Rīgas 96. vidusskola 4 3. vieta
10. Aleksandrs Katanskis Rīgas 96. vidusskola 4 3. vieta
11. Antons Kalatiļns Rīgas 96. vidusskola 6 Atzinība

WEB-dizains / tīmekļa vietņu izstrāde

Nr. Vārds Uzvārds Izglītības iestāde Klase Diploms
1. Rolands Ķiņķeris BJC „Kurzeme” 8 1. vieta
2. Iļja Aniskovs Rīgas 10. vidusskola 7 2. vieta
3. Vladislavs Pesins Rīgas 15.vidusskola 6 3. vieta

Multimediju tehnoloģijas

Nr. Vārds Uzvārds Izglītības iestāde Klase Diploms
1. Jaroslavs Krots Rīgas Daugavgrīvas vidusskola 8 1. vieta
2. Aleksandrs Kobuzovs Rīgas Daugavgrīvas vidusskola 8 1. vieta
3. Maksims Rudakovs Rīgas Daugavgrīvas vidusskola 8 1. vieta
4. Aleksejs Zubovs Rīgas 96. vidusskola 7 2. vieta
5. Aleksandrs Novoženovs Rīgas Klasiskā ģimnāzija 6 2. vieta
6. Karolina Konoņenko BJC "Daugmale" 8 3. vieta
7. Andris Sēlis BJC „Kurzeme” 4 3. vieta
8. Veronika Lohmanova BJC „Kurzeme” 3 3. vieta
9. Daniils Ļeonovs BJC „Kurzeme” 3 3. vieta
10. Artjoms Galdins BJC „Kurzeme” 3 3. vieta
11. Mihails Danilovs Rīgas Klasiskā ģimnāzija 5 Atzinība
12. Aleksejs Vjuns Rīgas Klasiskā ģimnāzija 5 Atzinība
13. Mihails Matulis Rīgas Klasiskā ģimnāzija 5 Atzinība
14. Antons Teleznikovs Rīgas Klasiskā ģimnāzija 5 Atzinība
15. Aleksejs Kurakins Rīgas Klasiskā ģimnāzija 5 Atzinība
16. Eleonora Samoiļenko Rīgas Klasiskā ģimnāzija 5 Atzinība
17. Maksims Libensons Rīgas Klasiskā ģimnāzija 5 Atzinība

Vizuāla progrāmmešana

Nr. Vārds Uzvārds Izglītības iestāde Klase Diploms
1. Edvards Bārtulis Rīgas 96. vidusskola 5 1. vieta
2. Nestors Starostins Rīgas 96. vidusskola 4 2. vieta
3. Ņikita Katane Rīgas 96. vidusskola 5 3. vieta
4. Ņikita Sinica Rīgas 96. vidusskola 3 Atzinība
5. Andrejs Kaļazins Rīgas 96. vidusskola 3 Atzinība
6. Grigorijs Snagars Rīgas 96. vidusskola 3 Atzinība