Par konkursu

Konkursa mērķis ir piesaistīt skolēnus un studentus pie radošā darba informāciju tehnoloģiju jomā, stimulēt patstāvīgo darbu sekojošās sfērās:

Programmatūras un algoritmu izstrāde

Multimediju tehnoloģijas

WEB-dizains / tīmekļa vietņu izstrāde

Noteikumi

Konkursa dalībniekiem līdz 2017.gada 7.aprīlim vajadzēs izveidot darbu, kurš atbilstu kādai no augstāk minētājai sfērai un konkursa dienā prezentēt to.

 

Konkurss dos iespēju ieinteresētiem skolēniem un studentiem apmainīties ar savām idejām un darba pieredzi, stimulēt neformālu radošo kolektīvu veidošanos.

Konkursa diena

Konkursa diena sastāv no divām daļām:

Pirmajā konkursa daļā notiks balsošana par darbiem. Visi interesenti varēs uzdot jautājumus autoriem par viņu darbiem.

Otrajā konkursa daļā notiks IT speciālistu un uzņēmumu tematiskās prezentācijas. Konkursa žūrija ir tiesīga lūgt kādu no labāko darbu autoriem prezentēt savu darbu publikas priekšā. Notiks svinīga apbalvošana ar diplomiem un atbalstītāju dāvanām.

Piedalīšanās konkursā Rīgā:

Konkursam var pieteikties Rīgas vispārizglītojošo skolu 1.-12. klases skolēni, tehnikumu, profesionālo vidusskolu audzēkņi un augstskolu 1. un 2. kursu studenti.

Piedalīšanās konkursā Daugavpilī:

Konkursam var pieteikties Daugavpils vispārizglītojošo skolu 1.-12. klases skolēni, tehnikumu, profesionālo vidusskolu audzēkņi un augstskolu studenti.

Konkursā var piedalīties pa vienam vai grupu sastāvā līdz 7 cilvēkiem.

Konkursam jāpiesakās līdz 2017.gada 3.aprīlim.

Pieteikties konkursam

Atbalstītāji